هزینه آخرین تصویر سریال تصویری کاراکتر

هزینه: آخرین تصویر سریال تصویری کاراکتر سریال شهرزاد بازیگر شهرزاد اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری واکنش‌ها به آخرین قسمت «سریال شهرزاد» ادامه دارد

توزیع آخرین قسمت سریال شهرزاد با واکنش‌های فراوانی مواجه شد؛ شاید بشود گفت جالب‌ترین واکنش‌ها متعلق است به طرفداران یکی از شخصیت‌های مهم سریال، قباد که نام خودش

واکنش‌ها به آخرین قسمت «سریال شهرزاد» ادامه دارد

واکنش ها به آخرین قسمت «سریال شهرزاد» ادامه دارد

عبارات مهم : آخرین

توزیع آخرین قسمت سریال شهرزاد با تصویر العمل هایی فراوانی مواجه شد؛ شاید بشود گفت جالب ترین تصویر العمل ها متعلق است به طرفداران یکی از شخصیت های مهم سریال، قباد که نام خودشان را هم «قبادی ها» گذاشته اند و به این که بعد از سه سال «تنهاترین و مظلوم ترین» کاراکتر این سریال در آخرین قسمت کشته شده است هست، اعتراض دارند.

دیروز بالاخره بعد از سه سال آخرین قسمت سریال شهرزاد نیز توزیع شد؛ تا نقطه نهایی گذاشته شود بر یکی از موفق ترین تلاش های سریال سازی در فضایی خارج از فضای بسته تلویزیون. جالب این که به سیاق تمام ماه ها و سال هایی که شهرزاد با تماشاگران وفادارش ارتباط مستمر داشت، توزیع آخرین قسمت نیز با تصویر العمل هایی فراوانی مواجه شد؛ تا همان طور که شهرزاد با سروصدا شروع کرده بود، نهایی پرسروصدا را نیز تجربه کرده باشد.

واکنش‌ها به آخرین قسمت «سریال شهرزاد» ادامه دارد

در این بین شاید بشود گفت جالب ترین تصویر العمل ها متعلق است به طرفداران یکی از شخصیت های مهم سریال، قباد که نام خودشان را هم «قبادی ها» گذاشته اند و به این که بعد از سه سال «تنهاترین و مظلوم ترین» کاراکتر این سریال در آخرین قسمت کشته شده است هست، اعتراض دارند. این گروه چنان از فوت قباد ناراحت شده است اند که علاوه بر اعلام تحریم کارهای آینده حسن فتحی، ترساندن کرده اند کارهای آینده مصطفی زمانی را هم تحریم خواهند کرد و این یعنی که اگر چه در مثلث عشقی شهرزاد کاراکتر زمانی سرانجام به خیر شد، ولی در دنیای بیرون از فیلم هواداران شهاب حسینی یقه او را گرفته اند و تقاص شکست عشقی قباد را از او می خواهند.

حالا این که این گروه آیا چیزی به ترانه نمی گویند که در دو سری دوم و سوم قباد را تحویل نگرفت، شاید به احترام علاقه خودآزارانه قبادشان به شهرزاد باشد!«قبادی ها» در اقدامی بامزه بیانیه هم داده اند: قباد به گمان بسیاری از مخاطبان مظلوم ترین شخصیت شهرزاد بود؛ تنها بود و قابل ترحم. ما «قبادی ها» سه سال با شهرزاد زندگی نکردیم که مظلوم ترین و تنهاترین شخصیت این سریال فدا شود.این البته تنها بازتاب توزیع آخرین قسمت شهرزاد نبود. گلاره عباسی بازیگر سریال شهرزاد نیز منشتر شدن تصویری از خودش در اینستاگرامش نوشت: شهرزاد هم تموم شد. من مي مونم و دوشنبه هاي بي شهرزاد و دلتنگي براي سه سال كار كنار گروه درجه يك شهرزاد. ممنون آقاي فتحي عزيز. ممنون گروه درجه يك شهرزاد.

توزیع آخرین قسمت سریال شهرزاد با واکنش‌های فراوانی مواجه شد؛ شاید بشود گفت جالب‌ترین واکنش‌ها متعلق است به طرفداران یکی از شخصیت‌های مهم سریال، قباد که نام خودش

پولاد امین/ روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: آخرین | تصویر | سریال | تصویری | کاراکتر | سریال شهرزاد | بازیگر شهرزاد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog